Dilara Mutluluğun ve Zevkin Sırlarını Anlatıyor

Dilara Mutluluğun ve Zevkin Sırlarını Anlatıyor

Bu site benim hayatımın merkezinde bulunuyor değerli İzmitli beyler. Neden derseniz üye olduğum andan beri zaten telefonum susmuyordu. Fakat ben burada bu susmayan telefona deli gibi bakıyor olmamdan değil bir anlık baktığımda karşılaştığım kişinin bana yaşattıklarını anlatmak için bulunuyorum. Gerçekten insan hayatında her an her şey olabiliyor. Ben size şimdi önce biraz kendimden sonra da hayatımın aşkını nasıl bulduğumdan bahsetmek istiyorum.

Öncelikle sadece sevgili olmak için değil ama genel olarak bir ilişki üzerinde devam edilecekse ben bunu yeni tanıdığım insanlarla pek fazla planlayamıyorum. Bunun içinde her zaman daha önceden tanıdığım insanlar olmasına çok özen gösterirdim. Fakat bu site üzerinden tanıştığım bir eleman bana gerçek aşkı verdi. Adı Mehmet. Gölcük izmit sitesi üzerinden böyle bir aşk bulabileceğimi hiç sanmıyordum ama gerçekten de buldum.

Sizlere bu siteyi aşkı bulmak için kullanın demiyorum. Ama bulmak isterseniz neden olmasın. Kimin kısmetinin nereden olacağını kimse bilemez. Bize düşen şey ise her zaman tam ilgili olmak. İsteyen herkesin hayat boyu dilediği her şeyi yapabileceği bir platform olduğu kesin. Ama gerçek sevgi ve aşk arayan bayanların şu anki adresi açıkça bu site olabilir. Gölcük deyince zaten başka bir sitenin akla gelmesi çok zor bir ihtimal olarak ön plana çıkıyor.

Dilara olarak son derece iyi bilinen ve çevresince tanınan bir kızım. Her zaman duygusal yönlerimin ön plana çıkmasından dolayı bir çok insan benden şikayet etmektedir. Ama bu şikayet sizin anladığınız anlamda değil. Birçok insan için aslında aranan ve beklenen bu özellik benim kendi içimde var. Bu yüzden de ne diyeceğimizi ne söyleyeceğimizi aslında bizler biliyoruz. Zevk ve kalitenin yaşanması için başlıkta da belirttiğim gibi mutluluğun ve zevkin sınırlarını anlatıyorum diye yazdım. Aslında bakınca da sizlerin de hak vereceğiniz gibi çok fazla bir şey anlatabilmiş değilim. Çünkü internette de bir şeyler yazabilmek hiç de kolay değil. İnsan heyecanlanıyor.

Beni tanımak isteyen ve birlikte zaman geçirmek isteyen her bay için özel adresimi öncelikle site üzerinden sonra da yapacağınız özel yorumlarınız ile bana yüz yüze olarak bildirebilirsiniz. Benimle görüşmek isteyen tüm beyler için bazı şartlarım var fakat bu şartların yerine gelmesi ve uygulanması birinci derecede isteklerimdendir.