Deli Dolu Oluşuyla Nam Salmış Sakarya Duygu

Deli Dolu Oluşuyla Nam Salmış Sakarya Duygu

Herkes için muhteşem kadının bir tanımı vardır öyle değil mi? Şimdi size bu tanıma uygun bir bayan olarak düşündüğüm tüm yanlarımı anlatmak istiyorum. Sitede yeniyim o yüzden yazdıklarımın içinde bir sakarya escort olarak can sıkıcı metinlere de yer verirsem ne olur affedin beni. Bu akşam biraz da deli dolu bir tutum sergiliyorum. Kulüpten yeni geldim. Ankara’dan özel misafirlerim vardı ve onlar için süper bir gece organize ettim. 3 kadın 3 erkek enfes bir eğlence yaşadık ve ben şimdi eve girdim. Bir baktım ki bir sakarya sitesi açılmış tabi bi benim içim fahişeliğin ana yurdu olan bu şehirdeki siteye hemen üye oldum.

Ankaralı demişken benim asıl memleketim Ankara Mamak. Ancak uzun zamandır İzmit’te çalışıyorum. Burayı seviyorum bazen sıkılınca da buradan gidiyorum gezip geliyorum. Sakarya’da çok fazla öğrenci var biliyorsunuz. Ben bir öğrenci değilim ama onlarla yarışmak zorunda kalıyorum. Her açıdan bir rekabet var diyebilirim rahatça.

Neyse konuyu çok dağıtmadan ben size bu gece yaşadıklarımı ve erkeklerle ilgili en temel gözlemlerimi anlatayım. Kulüp bar bugün çok gezdik. Ankaralı oluşumdan bahsetmiştim ya arkadaşlar sağ olsunlar ellerini ceplerimize attırmadılar. Ama yolunda gitmeyen bir takım şeyler oldu. Mesela benim erkek arkadaşımın yanında getirdiği başka bir arkadaş garsonla bir kaç kuruş için tartıştı. Benim çizgimde bir kadının asla kaldıramayacağı şeyler bunlar. Bir Alfa bayanı olarak ve salon çizgimden çıkarak bende ortama dahil oldum. Sürekli gittiğim bir kulüp olduğu içinde hemen araya girerek durumu toparladım.

Ama bir erkeğin kadınların da masada olduğu bir mekanda kavga etmesi hiç hoş olmuyor. Bu durumu gerçekten çok yardırgadım doğrusu. Benim seçtiğim erkekler sevgilim ya da müşterim fark etmez her zaman naif,saygılı ve düzgün adamlar olmuştur. Bu gece yine öyle bir erkekle birlikte oldum. İnanmazsanız eve yeni geldim saat şu anda 05.00. bu saate kadar bir sürü içki, iki posta seks ve 3 saat dans yaşadım.

Çok yorgun olsam da hem bugün yaşadığım bu kötü deneyimi sizlere anlatmak hem de çok beğendiğim adam tipini bundan sonra benimle görüşmek için bana yazacak olan beylere anlatmak istedim. Sakarya yeni bayan arıyorsanız ya da sakarya genç gibi bir arayışınız varsa benimle irtibata geçmek hem ruhunuza hem de bedeninize sağlık ve zevk katacaktır. En kısa zamanda görüşmek üzere diyorum.