Bir İlişki Abidesi Gebze Tahra

Bir İlişki Abidesi Gebze Tahra

İran asıllı ve muhteşem güzelliğiyle erkeklerin seks düşlerini süsleyen bu güzel ile kim tanışmak istemez ki! Bendeniz Tahra beyler… Türkiye’deki 1’inci yılım dolmak üzere. Hatta doldu diyebiliriz. Türkçe’m sizlerle daha iyi anlaşabilmek için son derece gelişti diyebilirim bu süreçte. Gerçekten çok azgın bir bünye olarak da beni görebilen kişiler vardır bu doğrudur. Ben gerçekten bir erkek delisi bayanım. Türk erkeklerinin kaslı ve güçlü vücutlu olanlarıyla birlikte olmaya bayılıyorum. İlişki de tüm yasakları yıkan, analdı-oraldı-vajinaldı sınırsız bir seks gebze kadınıyım.

İsterseniz benim rezidansımdan görüşebiliyoruz. Fakat ev görüşmelerim daha pahalı oluyor otel görüşmelerine göre bunu bilin. Çünkü evimde ekstra ikramlar ve zahmetler oluşuyor. Bunların hepsine yetişebilmem için de parayı biraz yüksek kazanmak şart oluyor. Ben de görüşmelerimi kendi evimde gecelik 2 bin lira olarak belirliyorum. Bunun dışında seanslıktı, saatlikti ya da daha uzun süreli tercihlerdi bunların hepsi için farklı ve daha uygun rakamlar bulabilirsiniz. Ama evime misafir olmak isterseniz kesinlikle bu vip ücreti ödemek zorundasınız.

İran’dan bazen başka kız arkadaşlarım geliyor. Kısa süreli benim yanımda kalıyorlar. Bu dönemde eğer ki kız arkadaşlarım da bu işi yapmak isterse yalnız değilim diye sizlere bildiriyorum. Sizler de kabul ederseniz masaj ve otele gelen bayan olarak da hizmetlerim var diyebilirim. Zaten normal olarak beni aramalarınızda gebze iranlı bayan ya da gebze yabancı kadın kadın olarak arayabilirsiniz. Kadın konumları konusunda internet sayfaları zaten çok titiz davranıyorlar. Bu yüzden beni bulmanızda ulaşmanız da gerçekten çok kolaydır.

Tahra olarak ararsanız bulamayabilirsiniz. İranlı deyince çok sonuç çıkacaktır. Ama benim için gerçek sonuç kapımda gördüğünüz an başlar. Bir çok kadın gibi saçma sapan çakma resimler koyarak kimseyi aldatmak istemem. Bundan dolayı da gerçekten çok dikkat ederim tüm resimlerime… Biz İran’dan gelen kadınlar zaten çok bakımlı oluyoruz. Bunu daha önce tadımıza bakmış bizleri tanıyan erkeklerde çok iyi bilirler.

Bu saydıklarım dışında çok fazla ekstra kurallarım yok beyler. Genel olarak tabularda kriterlerde aynı aslında. Esmer güzeli ve biraz da balıketli yabancı bayan gebze seven beyler için şimdilik Gebze’de ikamet ediyorum. Bunun dışında görüşme yapmak istediğiniz farklı şehirler falan olabilecekse onun içinde biraz erkenden görüşme yapabiliriz.